Uzun bir aranın ardından “Dünya Serseri” şarkısıyla müzikseverleri mart 2021 ayı içerisinde selamlayan Levent Özer, büyük beğeni toplayan yeni şarkısı “Dünya Serseri’nin” yarı akustik yarı elektronik versiyonu diyebileceğimiz “Akustika” düzenlemesiyle yeniden gündemde.

 

Zoom Music etiketiyle 26.03.2021 cuma günü müzikseverlerle buluşan şarkının, pop-rock ile elektronika’nın bambaşka ve çok yenilikçi bir harmanı olarak nitelendirilebilecek video ve radio edit versiyonu, dinleyicilerden ve eleştirmenlerden büyük beğeni toplamıştı.  Şarkı Kanal D’nin çok başarılı dizisi “Sadakatsiz” in 25. Bölümünde kullanılmış ve ilk kez duyulduğu anda müzikseverlerin yoğun ilgisiyle karşılaşmış, şarkı Shazam Türkiye listesine, en çok arananlarda #3 numaradan giriş yapmıştı. Şarkı’nın Türkiye’nin önemli ulusal ve yerel radyoları tarafından da beğenilmesi, çalınması ve desteklenmesi üzerine geniş kitlelerle buluşma yolculuğu da başlamış oldu. Dünya Serseri, kısa sürede Spotify Top 50 Türkiye Viral listesine #2 numaradan girerek bir kez daha bu yılın en büyük hitlerinden biri olmaya aday olduğunu göstermiş oldu.

Dinleyiciler ve radyo programcılarının isteği üzerine sanatçı Levent Özer, yeni şarkısına bir de “Akustika” versiyon yaparak yeni bir single olarak yayınlama kararı aldı. Akustik ve elektrik gitar ağırlıklı bu yeni versiyon, özellikle daha yumuşak, organik ve akustik bir sound seven dinleyicileri mest edecek güzellikte. Şarkının orijinal halinde olduğu gibi yeni sound ve aranjesinde de Ali Kutlu Soytar ile birlikte çalışan Levent Özer, “Akustika” versiyonunda dinleyicileri bambaşka bir duygusal yolculuğa çıkarıyor.

UFUK BEYDEMİR’İN BAŞARILI ŞARKISI “HİÇ” ŞİMDİ AKUSTİK VE CANLI KAYDIYLA YAYINDA!
İKİ GENÇ YETENEK VE İKİ DURU SES BİR GENÇ OSMAN ŞARKISINDA BULUŞTU!