KLASİK MÜZİK VE ROCK TINILARI BU ŞARKIDA BİRLEŞTİ “GÜZ BAHÇEN VE SEN”

Türkçe sözlü Rock müziğine getirdiği yeni soluk ve tarzla genç müzikseverlerin olduğu kadar farklı yaş gruplarından dinleyicilerin de büyük beğenisini kazanan ve her geçen gün harika şarkılarıyla müzik kariyerindeki yerini sağlamlaştıran başarılı sanatçı Ufuk Beydemir, 20.02.2020 tarihli yeni albümü “Kristal Oda” dan ard arda çıkardığı yeni şarkılarla dikkat çekmeye devam ediyor. Pandemi ve izolasyon süreçlerinde de üretimine ara vermeyen genç sanatçı müzikal yolculuğuna tam gaz devam ediyor.

Albümün en güzel ve keyifli rock baladlarından biri olan “Güz Bahçen Ve Sen” artık kliplendi.

Geçtiğimiz günlerde İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla İzmir Enternasyonel Fuarı, Açık Hava Tiyatrosunda dinleyicilerine eşsiz bir konser veren Ufuk Beydemir, hemen ardından güzel şehir İzmir’in Seferihisar, Sığacık, Doğanbey ile İstanbul’un Göktürk beldelerinde yeni şarkısı “Güz Bahçen ve Sen” için bir de klip çekti.

Çekimi 2 gün içinde tamamlanan klibin, görüntü yönetmenliğini Eren Yıldız üstlenirken, İstanbul Göktürk’te 2. gün yapılan çekimlerde Ufuk Beydemir’e başarılı yaylı triosu “TonneTrio” da eşlik etti. Klibinde her şeyden kaçıp giden, kendini ıssız diyarlarda yeniden arayan, çorak topraklarda, yapayalnız bir şekilde dolaşan “avare” bir karakteri canlandıran genç sanatçı şarkısında; ihanet, aldanma, kaybedilen dostluklar, güzellikler ve eğlence dünyasının iki yüzlü, sahte ve aldatıcı yanılsamasına dem vuruyor.

UFUK BEYDEMİR - AY TENLİ KADIN YOUTUBE'DA 100 MİLYON İZLENMEYE ULAŞTI!
UFUK BEYDEMİR 2021 İTALYA – TÜRKİYE “MÜZİK ELÇİSİ” İLAN EDİLDİ!