BİR DELİNİN HATIRA DEFTERİNDEN…

UFUK BEYDEMİR’DEN “KENDİMCE BİRİYİM”

Sesi, şarkıları ve duruşuyla gençlerin büyük beğenisini kazanan ve son dönemin en çok konuşulan genç sanatçılarından Ufuk Beydemir, 2. Stüdyo albümü “Kristal Oda” dan yayınlanan yeni klip şarkısı “Kendimce Biriyim” ile dinleyicilerini yıl sona ermeden bir kez daha selamlıyor.

Sözleri Ufuk Beydemir, müziği ise Cevdet Berkay Yavuz’a ait “Kendimce Biriyim” adlı şarkı, sözleri, melodik yapısı ve ritim dünyasıyla son aylarda içinden geçtiğimiz en sıkıntılı ve karanlık dönemi yansıtır nitelikte. Covid-19 pandemi sürecinde tüm dünyayı etkisine alan ve hepimizin günlük hayatında köklü değişikliklere sebep olan, bu salgın günlerinde evimize kapanarak hayat ve sistem üzerinden her şeye eleştiri getirdiğimiz, kimimizin en yakınlarını kaybettiği şu zorlu günlerde, “Kendimce Biriyim” adeta hepimizin duygu dünyasına ayna tutuyor.

UFUK BEYDEMİR’DEN BAMBAŞKA VE ÇOK ETKİLEYİCİ BİR KLİP

Yönetmenliğini Murat Onur Öner’in üstlendiği ve prodüksiyonu 2 günlük bir süreç içerisinde İstanbul’da Mevzu Film tarafından hayata geçirilen klipte, Ufuk Beydemir varlığını sorgulayan, hayalle gerçek arasındaki çizginin kalktığı, tuhaf bir hayata tutunmaya çalışan, zihninin ona oyunlar oynadığı bir genç adamı canlandırıyor.

Klipte yılgınlık, çaresizlik ve adeta fasit bir daire içinde kendi kabuğunu kazıyarak altındaki gerçek kimliğine kavuşmaya çalışan bir iş adamını canlandıran Beydemir, ayrıca bu klibiyle günlük hayatın sıkıcı ve mecburiyetlerle dolu rutin dünyasına hepimizin dikkatini bir kez daha çekiyor.

Ufuk Beydemir’in şahane performansıyla sanatçıdan, sevenlerine bir yeni yıl hediyesi olarak dikkat çekiyor.

UFUK BEYDEMİR 2021 İTALYA – TÜRKİYE “MÜZİK ELÇİSİ” İLAN EDİLDİ!
UFUK BEYDEMİR’DEN YENİ BİR TEKLİ “HİÇ”