Yaptığı besteler ve yazdığı sözlerle dikkat çeken, son dönemin en farklı müzikal soundlarından birine imza atan Levent Özer, yeni teklisi “Vazgeçelim” ile 20.08.2021 tarihinde dinleyicileriyle bir kez daha buluşuyor.

Sözleri Levent Özer ve Uğur Aktaş’a, bestesi ise Levent Özer ait olan bu yeni şarkı “Vazgeçelim”, bu sefer de rock ve elektronik müziğin eşsiz bir füzyonu olarak karşımıza çıkıyor. Levent Özer’in kendine has harmanladığı ve elektronik dans müziği öğeleriyle, rock tınılarını bir arada buluşturduğu “Vazgeçelim” güncel ve modern rock sounduyla, yeni jenerasyon müzik dinleyicisinin beğenisine sunuluyor.

Kayıtları mayıs – haziran 2021 aylarında İstanbul’un farklı stüdyolarında tamamlanan şarkının, aranje ve sound dizaynı Levent Özer ve Onur Diner tarafından gerçekleştirildi. Şarkının mixi ise Cantuğ Gökçel tarafından yapıldı.

Nisan ayında yayınladığı “Dünya Serseri” adlı şarkısıyla birçok radyonun listesinde kendine yer bulan, Kanal D’nin reyting rekorları kıran “Sadakatsiz” dizisinde kullanıldıktan sonra Shazam Türkiye listesinde en çok aranan şarkılar sıralamasında #2 numaraya kadar yükselen ve Spotify Viral Top 50 listesinde zirveye yerleşen Levent Özer, bu yılın en büyük sürpriz hit şarkılarından birine imza atmıştı. Şimdi yeni teklisi “Vazgeçelim” ile aynı başarıyı tekrarlamaya hazırlanıyor.

UFUK BEYDEMİR’DEN YENİ TEKLİ “BİRİ VAR”
UMUT ADAN’DAN YENİ TEKLİ “GÜVERCİN ŞARKISI”